SVOBODA PARTS s.r.o.

 

  


 FOTOGRAFIE MĚSÍCE 

RETARDÉR TELMA 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROČ MY

Přeměnou firmy Jan Svoboda autodíly jednoho z největších dodavatelů náhradních dílů (nejen na jihlavsku, pelhřimovsku a jindřichohradecku) na SVOBODA PARTS společnost s ručením omezeným jsme začátkem roku 2009 po 17 letech potvrdili, že jsme dynamickou a stále mladou společností, která je vám silným a spolehlivým partnerem v dodávkách a servisu náhradních dílů na osobní i nákladní automobily světových značek.

Věříme, že vás naše nabídka, způsob jednání a garance, které poskytujeme přesvědčí a i Vy rozšíříte řady našich spokojených klientů. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP naleznete na všech našich pobočkách.

Petr a Milan Svobodovi
jednatelé společnosti
 
 
 

SVOBODA PARTS s.r.o.

Dovolujeme si Vám představit firmu SVOBODA PARTS s.r.o. – jsme mladá dynamická společnost založená v roce 2009, která se orientuje na prodej náhradních dílů na veškeré vozy tuzemské i zahraniční výroby (osobní, nákladní, dodávkové, autobusy, vleky, návěsy…).

Svou činností navazujeme na firmu JAN SVOBODA, která vznikla již v roce 1992 a která se díky 17ti leté existenci vyprofilovala mezi největší dodavatele náhradních dílů nejen v okresech Jihlava, Pelhřimov a Jindřichův Hradec, ale zařadila se i mezi významné prodejce náhradních dílů v celé České republice.

Doufáme, že při návštěvě v naší firmě oceníte nejen šíři nabízeného sortimentu a příznivé prodejní ceny, ale i znalosti a zkušenosti našich pracovníků. Díky přímému napojení na distribuční sklady výrobců, dodavatelů a importérů z tuzemska i ze zahraničí Vám můžeme zajistit ty nejrychlejší dodávky náhradních dílů a příslušenství.

Naší snahou je každého zákazníka maximálně uspokojit, a proto se snažíme nabízený sortiment neustále rozšiřovat a přistupovat ke každému odběrateli individuálně. Tím vycházíme vstříc jeho požadavkům jak po časové a kvalitativní, tak i po finanční stránce.

Těšíme se na spolupráci právě s Vámi a přejeme příjemný den.

Team zaměstnanců společnosti SVOBODA PARTS s.r.o.

 

Obchodní jméno:
SVOBODA PARTS s.r.o.

Sídlo:
Radkovská 410
588 56 Telč

telefon: 567 223 862
mail: info@svobodaparts.cz

IČ: 283 16 207
DIČ: CZ28316207

Datová schránka:
qyu5m2a

Zápis do obchodního rejstříku:
Firma SVOBODA PARTS s.r.o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně v oddílu C, vložce číslo 60790

EET:
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ 

 

(c)2009 Created by Czechproduct.cz s.r.o.