SVOBODA PARTS s.r.o.

 

  


 FOTOGRAFIE MĚSÍCE 

RETARDÉR TELMA 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SVĚT BAREV představuje v České republice největší síť prodejen barev, laků a malířských potřeb. Do této síťě spadá i naše společnost, která Vám nabízí kvalitní produkty z tuzemské, ale i zahraniční produkce včetně tónování barev a omítek na počkání. Odborně vyškolený personál a profesionální  přístup jsou garancí spokojeného nákupu.

Prodejní síť SVĚT BAREV byla založena v roce 2006 s cílem vybudovat síť specializovaných maloobchodních prodejců barev, laků a příslušenství pro hobby spotřebitele, ale i řemeslníky a průmyslové výrobní společnosti. Prvořadou snahou je navázat se zákazníkem kontakt, který bude protiváhou nezájmu, s nímž se zákazník může setkat při nákupu složitějšího nátěrového systému ve velkoplošných prodejnách.

Naše společnost díky zapojení v prodejní síti SVĚT BAREV nabízí široký sortiment největšího českého výroce barev a laků společnosti COLORLAK a.s., ale samozřejmě také produkty od dalších 50 tuzemských, ale i zahraničních výrobců.

Naším cílem je, aby každý nákup u nás byl příjemnou záležitostí, která bude zárukou spokojenosti našich zákazníků, kteří se budou rádi vracet nejenom pro barvu, ale i pro odbornou pomoc.

 

 Kontaktní osoba:
Jiří NOVÁK
specialista BARVY-LAKY
606 063 654
barvy@svobodaparts.cz
Skype: barvy-svobodaparts
 

 

imgimgimg

(c)2009 Created by Czechproduct.cz s.r.o.