SVOBODA PARTS s.r.o.

 

  


 FOTOGRAFIE MĚSÍCE 

RETARDÉR TELMA 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stěrače TRICO

Společnost SVOBODA PARTS s.r.o. je již od roku 2010 přímým dovozcem a distributorem stěračů značky TRICO v České republice.

Název Trico je synonymem pro stěrač. V roce 1917 začala společnost TRICO jako první na světě komerčně vyrábět stěračový systém. Výsledkem byl veliký přínos pro bezpečnost na silnici a připravila tak cestu pro celou řadu inovací a vylepšení designu vozidel. Společnost Trico, která nyní celosvětovému automobilovému průmyslu dodává více než 80 milionů jednotek ročně, lze považovat za předního výrobce stěračů v celosvětovém měřítku.

Žádná jiná společnost nemůže prohlásit, že udělala tolik pro zlepšení viditelnosti za volantem. Jelikož její prioritou je bezpečnost, pokračuje ve vývoji ještě efektivnějších systémů, díky nimž řidiči jasně uvidí na cestu před sebou.

Dnes využívá vlastního bezkonkurenčního know-how k navrhování a výrobě kompletních stěračových systémů, stěračů, ramen, spojů, motorů, elektroniky a modulů viditelnosti pro automobilový průmysl na celém světě.

Mezi největší zákazníky společnosti TRICO patří přední světoví výrobci osobních, užitkových a nákladních vozidel, pro které vyvíjí a vyrábí jednotlivé komponenty, nebo celé stěračové systémy.

OEM Wiper Blades & OEM Wiper Systems 


 

Přehled řad stěračů TRICO


 Read more about TRICO Force®

TRICO Force™

Stěrač TRICO Force,™ je v současnosti nejvyšší a nejkvalitnější řada stěračů na trhu. Integrovaný spoiler Aerofoil VorTec™ zaručuje díky řízenému proudění vzduchu maximální přilnavost stěrače k čelnímu sklu i při rychlostech nad 220 km/h. SWIFT® Easy Connection Technology zajišťuje snadnou výměnu. Gumička je ošetřena patentovanou technologicí HighGlide™ pro hladší a tišší setření.

 

TRICO Ice®

TRICO Ice™

Další prvenství na trhu - inovace od TRICA - první stěrač vyvinutý speciálně pro zimní počasí. TRICO Ice™ poskytuje díky robustní konstrukci a odolné syntetické směsi dokonalou ochranu kritických částí stěrače proti ledu a sněhu v extrémním zimním počasí.

 

Read more about TRICO Exact Fit®

TRICO ExactFit™

Konvenční stěrače TricoFit™ představují u většiny vozidel výkonnou přímou náhradu za stěrače z původního vybavení. Dodávají se se správným adaptérem pro ramena stěrače, který je již předinstalovaný na stěrač, takže doslova zajišťuje „exact fit“. Instalace trvá jen několik sekund, což šetří čas profesionálním montérům a koncovým uživatelům umožňuje provést výměnu stěračů snadno svépomocí.

 

Read more about TRICO NeoForm®

TRICO NeoForm™

Díky jemným aerodynamickým křivkám a mimořádnému výkonu nejnovějších nízkoprofilových OE stěračů revoluční řada pružných stěračů NeoFormTM rovnoměrně rozděluje kontaktní tlak po celém stěrači, čímž zajišťuje čistší a tišší stírání bez ohledu na rychlost či jízdní podmínky. Tyto stěrače jsou u některých typů vozidel k dostání také jako vylepšení běžných stěračů.

 

Read more about TRICO Flex®

TRICO Flex™

TRICOFlex® je nejuniverzálnější a nejvšestranější řada pružných stěračů střední kategorie na trhu. Díky adaptéru SWIFT® Easy Connection lze aplikovat na více než 90% evropského vozového parku při využítí pouhých 14 druhů balení. 

 

Read more about TRICO® Conventional blades

TRICO™ Conventional

Nové lišty na standardní stěrače TRICO™ střední kategorie v sobě spojují vynikající vlastnosti při stírání s vysoce kvalitní výrobní technologií. Rozsáhlá nabídka dostupných dílů pokrývá většinu typů a značek vozů prodávaných na evropských trzích.


 

 

TRICO TX®

Tato vysoce odolná řada značky Trico pro nákladní automobily, autobusy a jiná komerční vozidla je založena na odolném celokovovém designu a zahrnuje všechny potřebné adaptéry potřebné k zajištění co nejširšího pokrytí trhu.

 

 

(c)2009 Created by Czechproduct.cz s.r.o.